img

Akaryakıt

img
img
Mirap A.Ş.

Akaryakıt Operasyonlarımız

Mirap Akaryakıt, yönetmekte olduğu hizmet noktalarında , müşterilerinin kalbine dokunan ‘operasyonel mükemmeliyet’ bakış açışı ile, kurulduğu günden bu yana güvenilir, farklılık yaratan ve çevreye duyarlı hizmetlere odaklanmıştır Pazarında gerçekleştirdiği yatırımlarla bugün faaliyet gösterdiği 4 ilde, bölgesel olarak önde gelen ‘akaryakıt ve lpg’ satış firmalarından biri olmuştur.

Operasyonel olarak akaryakıt istasyonu geliştirme faaliyetleri (arazi geliştirme, istasyon kurulum, intifa/sözleşme yönetimi), kamusal ve kurumsal akaryakıt satış faaliyetleri ve hizmet noktalarımızdaki kafeterya ve katma değerli hizmetler alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

Akaryakıt dağıtım ve satış operasyonlarımız 2 dağıtım firması işbirliğinde (Shell ve Opet), 5 istasyon operasyonu, 2012 itibari ile ‘40 milyon litre’ üzeri satış hacmi, ‘1.000.000 litre’ üzeri aktif depolama kapasitesi ile yıllık , yıllık ‘2 milyon üzeri’ müşterimize hizmet vermektedir.

Tarihçe

• Mirap Akaryakıt, faaliyetlerine 2008 yılında başlamıştır. 2008 Opet markası altında Balıkesir/Bandırma ve Ankara/Polatlı akaryakıt satış istasyonlarımız faaliyete geçmiştir.

• 2010 Opet markası altında İzmir/Bozyaka akaryakıt satış istasyonlarımız faaliyete geçmiştir.

• 2011 Balıkesir/Bandırma akaryakıt istasyonumuz Opet-Ege Bölgesi “Altın istasyon” ödülünü kazanmıştır (uygulama Opet tarafından 2011 yılında devreye alınmıştır).

• 2011 Ankara/Polatlı akaryakıt istasyonumuz Opet- Orta Anadolu Bölgesi “Altın istasyon” ödülünü kazanmıştır.

• 2012 Ankara/Polatlı akaryakıt istasyonumuz Opet- Orta Anadolu Bölgesi “Altın istasyon” ödülünü kazanmıştır.

• 2011 Opet markası altında Balıkesir/Gönen akaryakıt satış istasyonumuz faaliyet geçmiştir.

• 2012, Mirap Akaryakıt, Opet tarafından 2011 yılında göstermiş olduğu satış performansı ile başarı plaketi ile ödüllendirilmiştir.

• 2012 Shell markası altında Kütahya/Merkez akaryakıt satış istasyonumuz faaliyete geçmiştir.

Akaryakıt İstasyonlarımız

İletişim Bilgileri