img

Hakkımızda

img
img
Hakkımızda

Mirap A.Ş.

Temel faaliyet alanlarımız olan akaryakıt/enerji, lojistik (nakliye ve depolama) alanlarında operasyonel mükemmelik, koşulsuz müşteri memnuniyeti; paydaşlarımız olan çalışanlarımız, müşterilerimiz ve hissedarlarımız için sürdürülebilir katma değer yaratmak, temel felsefemizdir.

Firmamız, yönetim kurul başkanımız M. Çetin Mirap ve yönetim kurul başkan yardımcımız Tahir Mirap ortaklığında, 1980 yılında, uluslararası taşımacılık alanında hizmeti vermek üzere, Ankara merkezli olarak faaliyetlerine başlamıştır. 1995 yıllına kadar ağırlıklı olarak yurtdışı lojistik faaliyetlerini yürütmüş olup, 1998 yılında nevi ve unvan değişikliği yaparak, “Mirap Uluslararası Nak. Turizm Otomotiv Tic. A.Ş” ünvanını almıştır. Bu dönemde özellikle Avrupa ülkelerinden Ortadoğu ülkelerine yapılan soğuk zincir lojistik organizasyonlarında görev almıştır.

2000’li yıllar itibari ile ticari ilişkilerimize katma değer eklemek, sahaya ve müşterilerimize daha yakın hizmet sağlamak amacı ile operasyonel yönetim kadromuz Bandırma/Balıkesir olarak yapılandırılmıştır.

Aktif olarak, temel uzmanlık alanımız olan “maden ve kimyevi gübre” tedarik zincir operasyonları yanında, akaryakıt, “tarımsal depolama” ve enerji sektörlerinde hizmet vermekteyiz. Dünyadaki değişim ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda iş yapış süreçlerimizi yenilemekte, müşterilerimize taahhüt edilen standartlarda ve bu standartları zorlayan bakış açısı ile hizmet vermek amacıyla faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

İstatistiklerle Mirap A.Ş.

img9

Akaryakıt İstasyonu

img6400 m2

Yatay Depo

img2221 Ton

Taşıma Kapasitesi

img70000ton

Kapasiteli Silo